Lotgenotencontact voor slachtoffers van geweldsmisdrijven.

Helaas kan de redactie nog niet een echte lotgenoten organisatie presenteren voor slachtoffers van civiele misdrijven. De impact op levens is eigenlijk nog veel omvangrijker dan de invloed van geweldsmisdrijven. Beter is het misschien om te spreken van niet bestraft geweld. Geweld dat blijft steken in het wat rommelige, ondoorzichtige gebied van civiel recht.

Voor slachtoffers en omstanders van geweldsdelicten melden we graag de onderstaande site. http://www.aandachtdoetspreken.nl/EU/pagina/003-contacten.asp
De organisatie draagt de naam Aandacht Doet Spreken.

ADS
Aandacht Doet Spreken
Lotgenotencontact

Secretariaat: Patrijslaan 51 2675 VT Honselersdijk 06.41281963 secretariaat@aandachtdoetspreken.nl


Contactpersoon voor de provincie Gelderland:

Wina Tjong Kim Sang 06.41393068  w.tjong@hetnet.nl

Contactpersonen voor de provincie Limburg:

Mariet Kraus

Eveline Warman

Piet van Rijt

06.54360805  mariet_kraus@hotmail.com.

06.53226680  ewarman@home.nl

06.12194007  piet.van.rijt@hetnet.nl


Contactpersonen voor de provincie Noord Brabant:

Bianca Nooijens 

Mieke van Dorst

06.40230982  bianca.nooijens@ziggo.nl

06.48760778  mieke@tegengeweld.nl


Contactpersonen voor de provincie Noord Holland en Utrecht:

Janny de Jongh

Jack Keijzer

06.53554239  hejotiky@kpnmail.nl

06.38546808  jack.keijzer@kpnplanet.nl


Contactpersonen voor de provincie Overijssel:

Arie van Tongeren 052.9466711  arievantongeren@kpnmail.nl

Contactpersonen voor de provincie Zeeland:

Maaike Paardekooper

Jo Crucq

06-23002212  map_53@hotmail.com

0118-601281  jo.crucq@gmail.com


Contactpersonen voor de provincie Zuid Holland:

Marcella de Jager

Dave Riem     Nathalie Riem – Roos 

06.14035255  msadejager@hotmail.com

06.13975131  naroos@ziggo.nl


 Ingeschreven KvK onder nr: 27256572   Giro: 9552012 t.n.v. Aandacht Doet Spreken

 

Leave a Reply